-
85m2
-
3 kamers
-
2 slaapkamers
-
1 badkamer
Informatie
-
Bouwjaar
2022
-
Woonoppervlakte
85 m2
-
Aantal kamers
3
Bijzonderheden
- INSTAPKLAAR appartement
- Bouwjaar 2022
- Twee volwaardige slaapkamers
- Ruime woonkamer met veel natuurlijk lichtinval
- Vloerverwarming door gehele appartement
- Berging met aansluiting voor wasmachine en droger
- MOOIJ balkon op het zonnige westen
- CV-ketel en WTW-installatie uit 2022
- Energielabel A++
- Inclusief eigen parkeerplaats
- Maandelijkse VVE bijdrage van €340,37 incl. stookkosten
Omgeving
De woning bevindt zich in een rustige buurt op een steenworp afstand van winkelcentrum De Baronie, waar alle nodige voorzieningen aanwezig zijn. In de omgeving bevinden zich onder andere verschillende scholen, zwembad De Hoorn, Avifauna en het Bospark met de kinderboerderij.
De ligging is uiterst centraal ten opzichte van uitvalswegen naar diverse grote steden. De N11, het NS-station, busverbindingen zijn allemaal dichtbij te vinden.
Entree
- De entree van het appartementencomplex bevindt zich op de begane grond en biedt toegang tot de brievenbussen, het trappenhuis en meerdere liften.
- Het appartement is gelegen op de vijfde verdieping.
Appartementen
- Binnenkomst in de hal van de woning vind je direct rechts de meterkast en een ruime berging. Verder biedt de hal toegang tot alle vertrekken, namelijk de woonkamer met keuken, twee slaapkamers, badkamer en de separate toiletruimte. In de berging zit de aansluiting voor de wasmachine en/of droger verwerkt.
- Het toilet is strak met neutrale tegels en wanden. Er is een wandtoilet en fonteintje aanwezig.
- De woonkamer is een grote open ruimte met veel natuurlijk lichtinval dankzij de grote schuifdeur richting het balkon. Er is voldoende ruimte voor een grote zit- en eethoek.
- Aan de woonkamer is direct de open keuken gelegen. De keuken (2022) is strak en beschikt over antracietkleurige frontjes met een marmerlookblad. Er is diverse inbouwapparatuur aanwezig, zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, oven, combimagnetron en vaatwasser.
- Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers. Beide zijn strak afgewerkt met neutrale wanden.
- De badkamer van de woning is modern en voorzien van een ruime inloopdouche met regenkop, wastafel in meubel, kolomkast en handdoekradiator.
- Het balkon van de woning ligt op het zonnige westen. Er is hier voldoende ruimte om een gezellige zithoek te creëren waar je de hele dag heerlijk van de zon kunt genieten.
- Door de gehele woning ligt een visgraatvloer met comfortabele vloerverwarming.
Dus ben jij op zoek naar een ruim appartement op een aantrekkelijke locatie in Alphen aan den Rijn? We leiden je graag rond in deze MOOIJE woning!
AAN DE TEKST, FOTO’S EN PLATTEGRONDEN KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
Vraagprijs
€ 479.000,00
-
Vraagprijs per m2
€ 5.636,00
Bouw
-
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
85 m2
-
Inhoud
272 m3
-
Gebouwgebonden buitenruimte
10 m2
-
Externe bergruimte
6 m2
Indeling
-
Aantal kamers
3
-
Aantal badkamers
1
-
Aantal slaapkamers
2
-
Aantal woonlagen
1
Energie
-
Energieklasse
A_PP
-
Energie einddatum
2032-04-28
Perceelnummer
8517
Marlous Mooij
06 - 53 51 15 54