-
74m2 / 139m2
-
5 kamers
-
4 slaapkamers
-
1 badkamer
Informatie
-
Bouwjaar
1959
-
Woonoppervlakte
74 m2
-
Aantal kamers
5
BIJZONDERHEDEN
- Uitgebouwde woonkamer
- Moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur (2019)
- Drie slaapkamers aanwezig
- Dakkapel aanwezig
- Groot dakterras gelegen op het westen
- Ruime en onderhoudsvriendelijke achtertuin
- Stenen berging voorzien van elektra
- Dakbedekking berging in 2025 vernieuwd
- Geheel voorzien van dubbel glas
- Buitenschilderwerk in 2026 uitgevoerd
OMGEVING
De woning is gelegen in de Bomenbuurt in Alphen aan den Rijn. Vlakbij, op loopafstand gelegen, is winkelcentrum De Baronie te vinden. Daarnaast zijn ook verschillende scholen en speelplekken in de directe omgeving van de woning te vinden.
Het centrum is met vijf minuten fietsen te bereiken met alle voorzieningen zoals winkels, horeca, theater, bioscoop en gezellige terrasjes aan het water van de Oude Rijn. Ook het boomrijke Bospark met de kinderboerderij is op vijf minuten loopafstand.
Het openbaar vervoer bevindt zich aan de rand van de wijk in de vorm van bushaltes. Het NS-station van Alphen aan den Rijn is op enkele minuten fietsen bereikbaar vanaf de woning. Ook zijn uitvalswegen zoals de N11 dichtbij.
BEGANE GROND
- De woning beschikt over een ruime voortuin, gelegen op het oosten. Hier is mogelijkheid om een gezellige zithoek te creëren om ’s ochtends heerlijk van de zon te genieten. Op dit moment is de tuin volledig betegeld
- Binnenkomst in de hal van de woning. Deze biedt ruimte voor de garderobe en toegang tot de toiletruimte, de trapopgang naar de eerste verdieping, trapkast/meterkast en de woonkamer
- Het toilet is neutraal betegeld met een wandtoilet. Er is een klein raampje aanwezig voor natuurlijke ventilatie
- De woonkamer is heerlijk door de uitbouw aan de achterzijde van de woning. Er is voldoende plek voor ruimte voor een zithoek en eethoek
- Aan de voorzijde van de woning is de moderne open keuken gesitueerd. Deze is in 2019 vernieuwd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koel-vriescombinatie. Ook is er een gezellige bar gecreëerd!
- Vanuit de woonkamer is het mogelijk om de achtertuin te betreden middels een loopdeur
EERSTE VERDIEPING
- Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, twee slaapkamers, de badkamer, de huidige waskamer en trapopgang naar de tweede verdieping
- De twee slaapkamers zijn volwaardig van formaat en beschikken over een vaste kast. De vloeren zijn afgewerkt met laminaat. De opstelplaats van de CV-ketel (2009) is weggewerkt in de vaste kast
- De derde slaapkamer is momenteel in gebruik als waskamer. Hier bevindt zich de aansluiting voor wasmachine en droger, maar ook is er vanuit hier toegang tot het dakterras. Het dakterras is gelegen op het zonnige westen
- De compacte badkamer beschikt over een douche met schuifdeur, een wastafel en een handdoekradiator. Ook hier is er een kunststof raam aanwezig voor de natuurlijke ventilatie
TWEEDE VERDIEPING
- Middels de trap bereik je de tweede verdieping van de woning, waar zich de derde slaapkamer bevindt. De ruimte is vergroot middels de dakkapel en beschikt over veel bergruimte in de kastenwand met schuifdeuren onder het schuine dak
- De verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer en neutrale wanden. Ook is er naast de dakkapel een dakraam aanwezig
TUIN
- De woning beschikt over een ruime achtertuin, gelegen op het westen. Door de diepte van de tuin is er altijd wel een plekje in de zon en in de schaduw te vinden. De tuin is grotendeels betegeld en voorzien van een kunststof grasmat in het midden.
- Aan de achterzijde van de woning is een woningbreed zonnescherm aanwezig. Ook bevindt zich hier een buitenkraantje
- In 2023 zijn de schuttingdelen aan beide zijden van de tuin vervangen
- Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging, voorzien van een loopdeur, raam voor de natuurlijke ventilatie en elektra
OVERIGE BIJZONDERHEDEN
- De woning beschikt over houten verdiepingsvloeren
- Het vloeroppervlak van de tweede verdieping betreft circa 13,5 m2. Echter mag door de hoogte van deze verdieping dit niet worden meegenomen in het woonoppervlak. Het woonoppervlak van circa 74 m2 is dus exclusief de tweede verdieping van circa 13,5 m2
Is deze woning helemaal iets voor jou en voel jij je MOOIJ thuis? Kom dan langs voor een bezichtiging! We leiden je graag rond.
AAN DE FOTO’S, TEKST EN PLATTEGRONDEN KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
Vraagprijs
€ 400.000,00
-
Vraagprijs per m2
€ 5.406,00
Bouw
-
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
74 m2
-
Inhoud
288 m3
-
Perceeloppervlakte
139 m2
-
Overige inpandige ruimte
14 m2
Indeling
-
Aantal kamers
5
-
Aantal badkamers
1
-
Aantal slaapkamers
4
-
Aantal woonlagen
3
Energie
-
Energieklasse
D
-
Energie einddatum
2036-04-28
Cv-ketel
Gascombiketel uit 2009, eigendom
Perceelnummer
4400
-
Eigendomssituatie
Volle eigendom
-
Oppervlakte
139
Oppervlakte hoofdtuin
49 m2
Marlous Mooij
06 - 53 51 15 54